Opisy
produktów

Aby sprzedać produkt, musisz go dobrze opisać. Chwytliwe hasło reklamowe to nie wszystko – nikt nie odważy się na zakup artykułu, o którym nic nie wiadomo. Dowiedz się, czym powinien cechować się kompletny i skuteczny opis produktu.

Opisy kategorii
dla ecommerce

Nieopisane kategorie produktowe mogą być główną przyczyną słabej widoczności Twojej witryny w wynikach wyszukiwania Google. Jeśli nie chcesz pozostać w tyle za swoją konkurencją, nie możesz zignorować tego faktu.

Opisy na marketplace

Oprócz na stronie prowadzisz sprzedaż również na platformach Allegro lub Amazon? Zwiększ szansę na to, że odbiorcy wybiorą właśnie Twoją ofertę. Powierz nam stworzenie opisów wystawianych produktów!

Teksty na landing page

Tekst na stronie lądowania ma ściśle określony cel: skłonić do konkretnego działania. Nasz kreatywny zespół stworzy hasła, które trafią do odbiorców i zmobilizują ich do akcji. Konwersjo, rośnij!

Teksty ofert i newsletterów

Przekonamy odbiorców, że potrzebują właśnie Twojej oferty i skutecznie skłonimy ich do realnego skorzystania z Twoich rozwiązań. Tak właśnie działa magia słowa połączona z ekspercką wiedzą marketingową!